کوماکس

آیفون تصویری

کوماکس

آیفون تصویری كوماكس

آیفون تصویری کوماکس که یکی از نام آشنا ترین برند های آیفون تصویری در ایران می باشد، بیش از سه دهه است که وارد بازار کشور شده و در طی این سال ها مدل های مختلفی که دارای قابلیت های متفاوت می باشند به بازار عرضه گردیده است.

استفاده از تکنولوژی بروز و قطعات با کیفیت چند مورد از نقطه قوت  های آیفون تصویری کوماکس می باشد. این برند پیشرو در ارائه خدمات نوین همچون ارائه آیفون های تصویری دارای حافظه برای ذخیره عکس، استفاده از تکنولوژی لمسی، ارائه سیستم های خانه هوشمند و… بوده است.

کوماکس با در نظر گرفتن تمامی تغییرات در شرایط زندگی امروز و با بررسی نیاز های کاربران، سعی در پیش برد اهداف خود برای همگام بودن با به روز ترین تکنولوژی ها در کنار کسب رضایت صد درصدی مشتریان خود دارد، به همین منظور این شرکت محصولات متنوع و مختلفی را روانه بازار می کند. قیمت آیفون تصویری کوماکس می تواند با توجه به نوع محصول و ویژگی های آن متغیر باشد، خصوصیات گوناگونی از آیفون کوماکس مانند دارا بودن حافظه، صفحه نمایش لمسی و… در انواع گوناگونی از این آیفون ها گنجانده شده اند.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس در تهران

از آنجایی که تعمیرات آیفون تصویری کوماکس و سایر برند های خارجی یک امر تخصصی و پیچیده بوده، تهران کوماکس با در اختیار داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب و با تجربه آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی در این زمینه می باشد.

تعمیرات آیفون تصویری کوماکس در تهران یکی از اولین خدماتی است که بصورت تخصصی توسط تهران کوماکس ارائه می شده زیرا در گذشته تنها تعداد محدودی از تعمیرکاران به انجام این کار آشنایی داشتند. کارشناسان کوماکس تصویر با شرکت در دوره های تخصصی الکترونیک مهارت های علمی و عملی کافی برای انجام موارد فنی را کسب نموده و خدمات خود را با مهارت بالا به مشتری ارائه می نمایند.

ما این اطمینان را به شما می دهیم تا آیفون تصویری کوماکس شما را با استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت و در اسرع وقت تعمیر نماییم. تهران کوماکس خدمات خود را گارانتی کیفیت می کند تا خیال شما از این بابت آسوده باشد.

پس از برقراری تماس و انجام پرس و جو در مورد مشکل شما کارشناس مربوطه در محل حاضر می گردد و مشکل را برطرف می سازد.

نصب آیفون تصویری کوماکس در تهران

تهران کوماکس طی سال های گذشته مجری صد ها پروژه نصب آیفون تصویری کوماکس برای مجتمع ها، منازل مسکونی و اداره ها بوده است و فرایند نصب و سیم کشی را مطابق با استاندارد های الکترونیک انجام می دهد تا از بروز مشکل در آینده جلوگیری شود. نصب اصولی سیستم های آیفون تصویری موجب جلوگیری از خرابی زودرس آن می شود و در طول عمر آن تاثیر زیادی دارد.

شعبه شمال تهران:  ۲۲۹۸۰۳۵۵ – ۰۲۱          شعبه شرق تهران: ۷۷۱۳۳۰۷۱ – ۰۲۱

              شعبه غرب تهران:  ۴۴۰۸۰۶۸۰ – ۰۲۱              شعبه مرکز و جنوب تهران:  ۳۳۸۲۳۲۴۷ – ۰۲۱