معرفی مانیتور های سیماران

تعمیرات آیفون تصویری سیماران

معرفی مانیتور های سیماران

 محصولات آیفون تصویری سیماران:

برای معرفی مانیتور های سیماران ابتدا از پنل های درب ورودی که از دو مدل ساده و کدینگ شروع به معرفی می‌نماییم،پنل های ساده در سه مدل فراز.فروز . فوژان در شرکت سیماران تولید میشود.
۱_پنل های فراز شبیه پنل های کوماکس میباشد که دارای ظاهر ساده قدیمی میباشد.سوییچر مانیتور های سیماران در پشت پنل طراحی شده که دارای دوربین باکیفیت بالا در مارکهای سونی یا سامسونگ میباشد.
۲_مدل فوژان با ظاهری متفاوت دارای باران گیر اکسترود شده آلومینیومی میباشد.در کنار دوربین سونی چند ال ای دی سفید پرنور جهت دید بهتر درشب طراحی شده است.
یکی از معایب بزرگ این پنل عدم طراحی مناسب و ساده جهت نصب و همچنین ضعف شاسی های زنگ میباشد که به مرور زمان کیفیت و کارآیی خود را از دست میدهد.
۳_مدل فروز از لحاظ ساختاری تقریبا شبیه مدلهای دیگر ولی از لحاظ ظاهری متفاوت و زیبا میباشد.در این پنل تنظیم دید دوربین در جهت بالا و پایین و مجهز به فتوسل جهت روشن شدن چراغ های کنار دوربین میباشد.

معرفی مانیتور های سیماران

۱_مدل ۳۵و۴۳FL: این دو مدل مانیتور از لحاظ ظاهری و کارآیی شبیه هم هستند و تنها تفاوت آنها سایز ال سی دی میباشد که هفت دهم اینچ با هم اختلاف دارند.این مدل مانیتور شبیه ۳۵کوماکس میباشد که از روی آن کپی برداری و ساخته شده است

۲_مدل۴۳ : در این مدل از صفحه ۴/۳اینچ و تکنولوژی پس زمینه ال ای دی استفاده شده است .منوی osdجهت تنظیمات و ظاهری زیبا از مزیت های این مانیتور میباشد ۳_مدل ۷۱: که این مانیتور هم از مدل ۷۰kmکوماکس کپی برداری شده است.
در این مانیتور از صفحه هفت اینچ با کیفیت بالا و با قابلیت عکسبرداری و ضبط فیلم با حافظه جانبی استفاده گردیده است۴_مانیتور ۷۲TKیکی از مونیتورهای زیبا و شکیل شرکت سیماران و با دکمه های لمسی میباشد.
۱۳مدل ملودی زنگ،خروجی دربازکن دوم ،ضبط فیلم و عکس،دو ورودی پنل و یا دوربین،و ارتباط داخلی واحدها با یکدیگر از دیگر مزایای این سیستم میباشد

۵_مدل ۴۳tk: که دقیقا شبیه مانیتور قبلی میباشد با این تفاوت که از صفحه ۴/۳اینچ  جهت نمایش استفاده میکند

۶_مدل ۴۰tks:  که یکی از مانیتور های پرفروش و زیبای شرکت سیماران میباشد.چند مدل ملودی قابلیت ارتباط با نگهبانی و واحدها و عکسبرداری با منوی رنگی از دیگر امکانات این گوشی میباشد.

۷_شرکت سیماران دو مدل مانیتور بدون گوشی و در ابعاد چهار و هفت اینچ طراحی کرده است. اول مدل hf40که از صفحه نمایش چهار اینچی و قابلیت اتصال همزمان به دو پنل و عکسبرداری بهره میبرد و مدلhf75mکه از صفحه نمایش هفت اینچی، قابلیت اتصال به سه مانیتور و یک گوشی فرعی در یک واحد، قابلیت ارتباط داخلی درون یک واحد، و قابلیت تشخیص حرم،ضبط پیام پخش شده صوتی هنگام ترک خانه،با قابلیت عکسبرداری و ضبط فیلم که مانیتور بسیار کامل و با کیفیتی میباشد