مانیتور وای فای سیماران چیست

مانیتور وای فای سیماران

مانیتور وای فای سیماران چیست

مانیتور وای فای سیماران چیست و چه کاربردی دارد؟

مانیتور وای فای سیماران آخرین نصب دربازکن های شرکت سیماران به نام hs78 می باشد .در این مدل مانیتور و با وصل خط اینترنت به پشت گوشی،میتوان از طریق موبایل،کلیه امکانات آیفون تصویری اعم از متوجه شدن زنگ خوردن واحد،دیدن شخص پشت درب،و جواب دادن و حتی باز کردن درب ورودی را انجام داد.

برای معرفی مانیتور های سیماران ابتدا از پنل های درب ورودی که از دو مدل ساده و کدینگ شروع به معرفی می‌نماییم،پنل های ساده در سه مدل فراز.فروز . فوژان در شرکت سیماران تولید میشود.
۱_پنل های فراز شبیه پنل های کوماکس میباشد که دارای ظاهر ساده قدیمی میباشد.سوییچر مانیتور های سیماران در پشت پنل طراحی شده که دارای دوربین باکیفیت بالا در مارکهای سونی یا سامسونگ میباشد.
۲_مدل فوژان با ظاهری متفاوت دارای باران گیر اکسترود شده آلومینیومی میباشد.در کنار دوربین سونی چند ال ای دی سفید پرنور جهت دید بهتر درشب طراحی شده است.
یکی از معایب بزرگ این پنل عدم طراحی مناسب و ساده جهت نصب و همچنین ضعف شاسی های زنگ میباشد که به مرور زمان کیفیت و کارآیی خود را از دست میدهد.
۳_مدل فروز از لحاظ ساختاری تقریبا شبیه مدلهای دیگر ولی از لحاظ ظاهری متفاوت و زیبا میباشد.در این پنل تنظیم دید دوربین در جهت بالا و پایین و مجهز به فتوسل جهت روشن شدن چراغ های کنار دوربین میباشد.

این مدل مانیتور مجهز به صفحه هفت اینچ کاملا تاچ با قابلیتهای زیر میباشد:

۱_ قابلیت اتصال به اینترنت با امکان نظارت صحبت و بازکردن درب از اپلیکیشن موبایل
۲_۱۶مدل ملودی زنگ پنل و ارتباط داخلی
۳_قابلیت استفاده با دو زبان و تقویم فارسی و انگلیسی
۴_قابلیت عکسبرداری و ضبط فیلم در مانیتور
۵_قابلیت اتصال به تمام مدلهای پنل شرکت سیماران
۶_دارای دو ورودی پنل و دور بن
۷_ مجهز به دربازکن دوم به مانند پارکینگ