مانیتورهای الکتروپیک

مانیتورهای شرکت الکتروپیک

مانیتورهای الکتروپیک

مانیتورهای شرکت الکتروپیک:

بی شک پر فروش ترین مانیتورهای شرکت الکتروپیک ، مانیتور این شرکت مدل ۱۲۸۶میباشد که در سالیان متمادی رتبه یک از لحاظ کیفیت و فروش را کسب نموده است.یکی از مزایای این مدل قیمت مناسب در کنار ظاهری ساده و جذاب میباشد .بدون شک برد و ال سی دی دستگاه از نمونه های داخلی بسیار قوی تر و با کیفیت بیشتر میباشد .

در کارکردهایی مختلف باید به معایب آن هم اشاره کنیم که یکی از آنها ایراد در پاور دستگاه در طولانی مدت که باعث خرابی در سیستم دربازکن میشود و دیگری اختلال در سیستم زنگ که بیشتر به ولوم پتانسیومتر میباشد میتوان اشاره کرد.

مانیتور ۱۰۸۸:از لحاظ ظاهر به نسبت از مدل ۱۲۸۶کمی مدرن تر و جذاب تر شده ولی خرابی در برد صدا و ضعف در قسمت شاسی های تصویر و دربازکن اقبال به این مدل را نسبت به بقیه کمتر کرده است.

مانیتور ۵۹۲:این مدل که با ظاهری جدید به بازار روانه شده است با شاسی های لمسی بر روی صفحه قابلیت ضبط تصاویر و چند مدل ملودی زنگ در رنج قیمتی مانیتور های چهار اینچ ارزش بالایی برای انتخاب دارد.۴_مانیتور ۷۹۷:ظاهر بسیار جذاب که قابلیت عکسبرداری و ضبط فیلم را در کنار صدای قوی در یک مانیتور وجود دارد.

مدلهای ۱۰۹۶و ۱۱۹۶ که تقریبا شبیه به یکدیگر دارند و تفاوتهای جزیی در نوع وصل به دوربین دوم و سوم در آنها وجود دارد .این دو مدل در رنج مانیتور های ۳٫۵یا ۴اینچ گزینه محبوبی به حساب می آیند.

نویسنده حمید رضا امینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰

مانیتورهای دیگر الکتروپیک:

مدل۱۲۹۴:یکی از بهترین مانیتور های شرکت الکتروپیک در سایز هفت اینچ بی شک مدل۱۲۹۴میباشد.این مدل هم از لحاظ ظاهر و هم قابلیت نصب با دوربین دوم و دوربین مداربسته سازگار است .به یکی از ایرادات این دستگاه میتوان به اصطلاحا هنگ کردن مانیتور هنگام وصل مموری یا حافظه خارجی هنگام فیلمبرداری با صدای شخص پشت پنل اشاره کرد.

مانیتور مدل۸۹۶:شما اگر بخواهید مانیتور تمام لمسی و بدون دکمه داشته باشید مدل ۸۹۶بهترین گزینه برای شما به حساب می آید.قابلیت وصل به سیستم آسانسور که البته مدلهای دیگر شرکت الکتروپیک هم به آن تجهیز شده اند با تنوع در چهار ورودی پانل و دوربین های مداربسته پکیج جذابی را جهت مشتریان خوش سلیقه فراهم کرده است.

مانیتور مدل ۱۰۹۰:تنها مدل مانیتور بدون گوشی شرکت الکتروپیک که برای سهولت در مکالمه سریعتر با پانل طراحی شده مدل ۱۰۹۰میباشد.در این مانیتور با فشار دادن یک دکمه ارتباط صدا برقرار میشود.

ولی به علت پخش شدن صدای جلوی درب در داخل واحد و عدم مکالمه امن با طرف مقابل از سوی متخصصین توصیه نمیشود.

مانیتور مدل ۷۹۳:اگر شما قصد خرید مانیتوری بزرگ و ده اینچی را دارید که تمام قابلیت های یک مدل پیشرفته و کارآمد را داشته باشد بدون شک مدل ۷۹۳ تمام خواسته هائ شما را برآورده میکند.ظاهری زیبا با صفحه ای تمام لمسی،قابلیت ارتباط یک به یک و فیلمبرداری با ضبط صدا بخشی از فن آوری جدید شرکت الکتروپیک در زمینه تولیدات آیفون تصویری میباشد.

نویسنده حمید رضا امینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰