تعمیرات آیفون تصویری اف اف

تعمیرات آیفون تصویری اف اف

تعمیرات آیفون تصویری اف اف

تعمیرات آیفون تصویری اف اف

(تعمیرات آیفون تصویری اف اف)حتما بارها شنیده اید که به زنگ درب خانه اف اف میگویند، اما آیا میدانستید به چه دلیل؟ اولین کمپانی تولید درب باز کن در ایران اف اف تکنولوژی بود و به همین ترتیب نام این شرکت برای تمامی محصولات آیفون تصویری بهکار گرفته شد. همین امر نشان دهنده ی اعتبار کمپانی قدیمی اف اف تصویری در این عرصه است که حتی برند های دیگر را با نام آن ذکر می کنند. این شرکت فنی مهندسی با هدف ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه سیستم درب های اتوماتیک پارکینگی و دربازکن های تصویری در سال ۷۳ آغاز به کار کرد. آیفون تصویری FF تکنولوژی که با قیمت های رقابتی نسبت به سایر دربازکن های تصویری پا به عرصه رقابت گذاشت، امروزه یکی از بهترین آیفون های ایرانی می باشد و با گارانتی ۲۴ ماهه خود، خیال مشتریان را از بابت ضمانت محصولات راحت کرده است. به واسطه ارزان تر بودن قیمت این برند نسبت به برخی دیگر از آیفون ها می توان آن را یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید آیفون تصویری دانست.

تنوع در خرید آیفون تصویری اف اف

آیفون تصویری اف اف با بررسی هایی که از بازار فروش درب بازکن تصویری انجام داده است توانسته تا نقاط ضعف و قوت سایر آیفون های تصویری ایرانی را شناسایی کند و همین امر را با توجه به نیاز کاربران مصرف کننده مورد توجه قرار دهد و بتواند تا محصولی بی عیب و نقص را روانه بازار کند. ضمن آن که تنوع در مدل های آیفون تصویری اف اف با توجه به نیاز کاربران و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در نظر گرفته شده است. این مهم باعث شده است تا دست مشتریان مصرف کننده در انتخاب محصولی با کیفیت باز باشد.

صفحه نمایش آیفون تصویری اف اف

درب بازکن های تصویری اف اف تکنولوژی دارای صفحه نمایش با اندازه های مختلف هستند که شما می توانید بسته به نیازتان یکی از این مانیتورها رو انتخاب کنید. در ساخت صفحه نمایش محصولات FF از تکنولوژی TFT LCD استفاده شده است که کمک می کند تصاویر با کیفیت و وضوح بالایی ارائه شوند همچنین تنوع اندازه صفحه نمایش به شما این امکان را می دهد تا دستتان در انتخاب مانیتور رنگی خود باز باشد. انواع دربازکن تصویری اف اف دارای صفحه نمایش ۷ اینچ، ۴٫۳ اینچ، ۵ اینچ و ۴ اینچ می باشند که در مدل های مختلف متفاوت هستند.

آیفون تصویری FF با کلیدهای لمسی

یکی از جدیدترین تولیدات شرکت اف اف تکنولوژی آیفون تصویری اف اف مدل P43NT می باشد که بدنه ای مستطیل شکل و کشیده دارد و بیشترین بخش بدنه را صفحه مشکی رنگی تشکیل داده است که صفحه نمایش ۴٫۳ اینچی و همچنین سه کلید لمسی روی این صفحه مشکی رنگ قرار گرفته اند. داشتن کلیدهای لمسی اولین بار است که در مانیتورهای رنگی FF تکنولوژی دیده می شود و همین امر کارایی و زیبایی این محصول را دوچندان کرده است.

حافظه آیفون تصویری اف اف

شما می توانید آیفون های اف اف را از میان گزینه های با حافظه یا بدون حافظه انتخاب کنید. خاصیت مدل حافظه دار این آیفون تصویری ایرانی در این است که می توانید عکس و فیلم مراجعه کننده های خود را در آن مشاهده کنید. این عکس و فیلم می تواند به صورت دستی و یا اتوماتیک انجام گیرد، در حالت اتوماتیک، با فشردن زنگ درب منزل شما توسط مراجعه کننده، به طور خودکار عکسی از وی تهیه می شود و شما می توانید پس از مراجعه به منزل، این عکس ها را مشاهده کنید تا از تردد افراد مطلع شوید. از مدل های با حافظه می توان به مدل P43M اشاره کرد، مدل مشابه آن و بدون حافظه آیفون P43 می باشد که همان خصوصیات را دارد اما حافظه ذخیره عکس یا فیلم ندارد. این خصوصیات می توانند در قیمت اف اف تصویری موثر با شند.

فروش آیفون تصویری اف اف

فاکتور های رعایت قیمت مناسب در کنار کیفیت قابل قبول و خدمات پس از فروش سطح بالا تا کنون توانسته است تا از برند اف اف ، نامی محبوب در سطح بازار بر جای بگذارد. این کمپانی با به بکار گرفتن تکنولوژی روز دنیا سعی بر آن دارد تا بتواند نیاز مشتریان خود را بیش از پیش برطرف کند و این مهم به وسیله بکار گرفتن تیم تحقیق و توسعه گسترده و مجرب اف اف تکنولوژی میسر شده است. امروزه شاهد آن هستیم تا ببینیم که فروش آیفون تصویری اف اف تکنولوژی به سطح قابل قبولی در بازار رسیده است و مشتریان مصرف کننده نیز از کیفیت محصولات ارایه شده راضی می باشند.

از خصوصیات بارز آیفون های تصویری اف اف می توان به داشتن حافظه داخلی این محصول اشاره نمود، با این قابلیت شما میتوانید همانند یک منشی تلفن، یک آیفون با حالت منشی داشته باشید، آیفون شما می تواند زمانی که شخصی زنگ میزند عکس آن فرد را گرفته و داخل خود ذخیره کند و همانطور که گفته شد مانند یک منشی، پس از بازگشت به خانه می توانید با مراجعه به حافظه داخلی و دیدن عکس های گرفته شده متوجه شوید که چه اشخاصی به شما مراجعه کرده اند. این قابلیت را شما میتوانید هم به صورت خودکار و هم به صورت دستی برروی این آیفون فعال کنید تا در صورت نیاز با هر بار زنگ خوردن به طور اتوماتیک از مراجعه کننده ها عکسی تهیه شود.