تعمیرات آیفون تصویری آلدو

تعمیرات آیفون تصویری آلدو

تعمیرات آیفون تصویری آلدو

تعمیرات آیفون تصویری آلدو

موسس کارخانه آلدو کار خود را ابتدا و از مغازه ای کوچک در پاساژ ۱۱۰ در ابتدای لاله زار جنوبی شروع کرد.نحوه فعالیت او در ابتدا فروش آیفون تصویری آیفونهای تصویری بالاخص کوماکس بود.او پس از مدتی به فکر وارد کردن مدلهای خاص و الصاق برند خود و سپس عرضه جکهای الکترومکانیکی افتاد که در این کار بسیار موفق عمل نمود.سپس با بسط فعالیت خود کارخانه ای در سمت منطقه سیاه سنگ که در حال حاضر به خرمدشت معروف است را تاسیس نمودو نام تجاری آلدو را که مخفف نام و نام خانوادگی خود است را برای محصولات خود برگزید.

محصولات آیفون شرکت آلدو:

شرکت آلدو در زمینه طراحی و تولید انواع آیفون های تصویری و صوتی،جکهای الکترومکانیکی پارکینگی،سیستمهای ارتباط داخلی،تولید قفل و ترانس دربازکن فعالیت مستمر و مفید دارد که به شرح و توضیح آن میپردازیم.

آیفونهای تصویری:

شرکت آلدو در سه برند متفاوت به طراحی و تولید انواع آیفونهای تصویری میپردازد برند الدو، برند سوزوکی و برند کوماکس

در ابتدا از برند کوماکس شروع میکنیم که به علت قوانین کپی و فعالیت تجاری و در راستای درخواست مشتریان جهت استفاده از نام کوماکس این شرکت در بعضی از محصولات آلدو خود برچسب کوماکس را الصاق کرده و تحویل متقاضیان میدهد ،پس در حقیقت محصولات کوماکس این کارخانه همان آلدو هستند که با برندی دیگه عرضه میشود .شرکت بر روی چهار محصول خود که دوتای آن چهار و دو مدل هفت اینچ هستند این کار را انجام میدهد.

اما در مورد نام تجاری آلدو و سوزوکی محصولات گسترده تر و متنوع تر هستند.در مانیتورها مدلهای ۴۱۴ و۷۰که هردو دارای حافظه جانبی هم میباشند دارای فروش و محبوبیت زیادی هستند و در پنل ها مدل یوسی با ظاهری شکیل و قابلیتهای فراوان دارای فروش بالایی میباشند

سیستم‌های کدینگ آلدو

اصولا آیفون های تصویری به دو نوع ساده و کدینگ تقسیم بندی میشود.در نوع سیستم کدینگ مراجعه کننده با وارد کردن کد شماره مخصوص هر واحد و فشار دادن دکمه زنگ میتواند با مانیتور واحدها ارتباط برقرار کند.

در سیستمهای کوماکس کره ای مدل مانیتورها با گوشیهای ساده به کلی فرق میکرد یعنی مانیتورهای ساده قابلیت نصب بر روی سیستم کدینگ را نداشت و بالعکس.

بعد از این موضوع که مشکلاتی را برای مصرف کننده جهت عدم تنوع و کارآیی در انتخاب گوشی های مورد نظر ایجاد کرده بود برخی از شرکتها تصمیم گرفتند که سیستم کدینگ خود را طراحی و روانه بازار کنند که یکی از آنها شرکت آلدو بود.

شرکت آلدو از ابتدا پنلهایی طراحی کرد که با هر مدل گوشی چهار سیم موجود همخوانی داشته باشد و تنوع کامل در انتخاب مانیتورها برای مشتری وجود داشته باشد.

نسل اول پنلهای کدینگ شرکت الدو ظاهری بسیار ساده و کاربردی داشت.دوربین رنگی موجود در پنل و صفحه کوچک دیجیتالی چهار عددی با شاسی شماره گیر شبیه ماشین حساب در پایین بدنه از نکات بارز این ایفون ها بود.قبل از توضیح کامل راجب سیستم های کدینگ ابتدا باید کمی توضیح بدهیم که آنها چگونه کار میکنند.

پنل ، دکودر، منبع تغذیه، مانیتور از اجزای اصلی سیستم های کدینگ هستند که با مقایسه با پنلهای ساده فقط دکودر به جای سوییچر اضافه گردیده است.

دکودر چیست؟ارتباط بین مانیتور و پنل بوسیله دکودر برقرار میشود .شما وقتی کد مورد نظر بر روی پنل را فشار میدهید فرمانی به دکودر و رله واحد صادر میشود و سبب اتصال پین یک و دو مانیتور و به صدا درآوردن زنگ داخل واحد میکند

کیفیت قطعات محصولات شرکت آلدو:

ابتدا از پانل های درب ورودی آیفون تصویری شروع میکنیم که میتوان آن را به سه بخش ساده،یوسی،و کدینگ تقسیم کرد.

پانلهای ساده :از لحاظ ظاهری به مانند نسل اول پنلهای کوماکس بوده که دوربین آیفون در قسمت بالای پنل و عمدتا از دوربین با کیفیت سونی استفاده شده است.در قسمت میانی صفحه برد پنل با قابلیت تنظیم صدا میکروفن و بلندگو وجود دارد و در سمت پایین پنل شاسی میکروسوییچ ضربه ای ایراد قبلی آیفونهای قدیمی مبنی بر گیر کردن شاسی به مرور زمان را برطرف کرده است.

پنلهای یوسی:این صفحات دارای طرحی هیجان انگیز و زیباتری نسبت به مدلهای قدیم پنلها میباشند.طراحی آنها شبیه صفحات جدید شرکت کوماکس و با کمی تغییرات میباشد.

صفحه شیشه ای گرد و آبی موجود بر روی دوربن صفحه زیبائی خاصی به پنل بخشیده است.زیر دوربین قطعه ای به نام Rfid اضافه گردیده است که کار آن باز کردن درب ورودی بوسیله کارت یا تگ میباشد .این قطعه مثل یک کلید عمل کرده و با نزدیک کردن کارت به روی پنل باعث وصل شده کنتاکت باز درب ورودی میگردد.

در قسمت میانی برد پنل قرار دارد که با پنلهای قدیمی تفاوت های عمده ای دارد و در دو نوع با سوییچر و بدون سوییچر تعریف گردیده است.

مدل سوییچر دار از هر واحد یک سیم چهار تایی مستقیم به پانل وصل میشود و به پشت هر سوییچر میرودولی در مورد پنلهای بدون سوییچر چهار سیم به صورت مشترک برای هر واحد وصل شده و سیم زنگ از قسمت های ترمینال زنگ در هر طبقه و به پین مربوط به زنگ هر مانیتورمتصل میگردد

آیفون تصویری الدو

در گذشته وارد کننده آیفون های تصویری به ایران بود و در سال ۱۳۸۹ دست به تولید انواع آیفون های تصویری و جک های پارکینگ با کیفیت بالا زد.

آیفون های تصویری آلدو از تکنولوژی LED بهره مند هستند که تصویر با کیفیتی را برای کاربران به ارمغان می آورد.

آلدو یک برند ملی و تولید شده به دست مهندسان خبره کشور عزیزمان ایران است.

پس از گرفتن تجربه و آشنایی کامل مجموعه آیفون تصویری آلدو شروع به تولیداف اف تصویری نموده است که  دارای قیمت بسیار مناسب و گارانتی بسیار عالی می باشد.وجود داشتن تمامی قطعات مدل های مختلف آیفون تصویری آلدو در کل کشور را می توان یکی از مهمترین اقدامات این شرکت در تولید قطعه دانست.گستره تولیدات الدو به مدل های جک درب اتوماتیک پارکینگ هم رسیده و این شرکت حضور موثر و بسیار قوی در این قسمت دارد.

تعمیرات آیفون تصویری الدو تخصص گروه تهران کوماکس ست.

تعمیرات ایفون تصویری آلدو

در مورد تعمیرات آیفون تصویری الدو نکته ای که شامل اهمیت می باشد این است که آیفون های تصویری دارای برد های حساس و آسیب پذیری می باشند.

تعمیرات غیر تخصصی و سپردن این تجهیزات به افراد برق کار و غیر متخصص می تواند مشکلاتی را در آینده برای شما به وجود آورد.

کارشناسان تهران کوماکس نیز پس از گذراندن دوره های مربوط به نصب و تعمیرات آیفون تصویری آلدو همواره آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

جهت ثبت درخواست نصب آیفون تصویری آلدو در تهران و یا تعمیرات آیفون تصویری آلدو در تهران کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.

 تولید کننده انواع آیفون تصویری با قابلیت برقراری ارتباط داخلی با ضبط تصاویر و فیلم در حافظه ،قابلیت اتصال به دو دوربین

گروه صنعتی آلدو، تولید کننده آیفون های تصویری و دربهای کنترلی پارکینگ، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ در قالب شرکت تجاری بر روی محصولات کماکس (Commax) کره و نایس (Nice) ایتالیا آغاز نمود و همزمان بر روی محصولات Kenwei و Hyundai فعالیت تجاری خود را ادامه داد. در سالهای ۱۳۸۷ و ۱۳۸۸ به عنوان نماینده رسمی و وکیل کماکس در ایران به فعالیت تجاری پرداخته و از ابتدای سال ۱۳۸۹ این مجموعه اقدام به تولید دربازکن تصویری با برند ALDO نمود و با بکارگیری نیروهای مجرب و استفاده از قطعات الکترونیکی با کیفیت بالا نسل جدید دربازکن های تصویری با تنوع فراوان و قابلیت منحصر به فرد را ارائه نموده است.

گروه صنعتی آلدو همواره در تلاش است تا از امکانات تجهیزات و منابع انسانی خود بهره گیری مناسب را به عمل آورده و در جهت ارتقاء کیفی آنان کوشا باشد. امید است با توجه به حسن نظر و استقبال مشتریان به فعالیت هرچه بیشتر خود در جلب رضایت خریداران محصولات آلدو ادامه داده و بهترین و کامل ترین تکنولوژی روز را ارائه دهد.

گروه صنعتی آلدو موفق به دریافت گواهینامه های ISO 10002 (سال ۱۳۸۳)،‌ISO 9001 (سال ۱۳۸۷) و همچنین CE اروپا در سال ۱۳۹۰ گردیده است. این گروه از سال ۱۳۹۰ صادرات خود را به کشورهای تاجیکستان و عراق آغاز کرده است و نهایت سعی خود را جهت حفظ کیفیت و ارتقاء محصولات بعمل آورده است تا با حفظ بازار داخلی،‌ بازارهای خارجی را نیز بدست آورد.

شرکت ALDO

یکی  از برند های  پر استفاده  و معتبر در بازارآیفون تصویری  ساختمان مارک آلدو می باشد که  این آیفون تصویری نیز دارای دپارتمان  مشابه  شبکه  آیفون  تصویری  کوماکس  سوزوکی کامکث داشته و از کیفیتی درجه  یک در تولید  و  مونتاژ  استفاده  شده  است  شرکت آلدو رویه  ساخت دستگاه های خود را بر مبنای  برد های تفکیک  شده  با قابلیت  تعویض  هر کدام  از  قطعات  سوخته و مصرفی  جهت رعایت حال مشترکین و مصرف کنندگان در نظر گرفته  است  طریقه  نصب  آیفون  آلدو دقیقا  شباهت  بسیار زیادی به آیفون های تصویری مارک کوماکس  سوزوکی و سیماران دارد .

نویسنده حمیدرضاامینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰

شعبه شمال تهران:  ۲۲۹۸۰۳۵۵ – ۰۲۱          شعبه شرق تهران: ۷۷۱۳۳۰۷۱ – ۰۲۱

              شعبه غرب تهران:  ۴۴۰۸۰۶۸۰ – ۰۲۱              شعبه مرکز و جنوب تهران:  ۳۳۸۲۳۲۴۷ – ۰۲۱