بررسی مانیتورهای آیفون تصویری کوماکس

تعمیر اف اف

بررسی مانیتورهای آیفون تصویری کوماکس

بررسی مانیتورهای آیفون تصویری کوماکس

بررسی مانیتور مدل UM70 کوماکس:

یکی دیگر از مانیتور های با کیفیت شرکت کوماکس البته بدون هند ست ، مدل ۷۰UM می باشد این مانیتور با قابلیت های فراوان برای شما تمام نیازهای لازم در سیستم امنیتی منزل برطرف می سازد.
از جمله امکانات این آیفون قابلیت ارتباط داخل واحد می باشد که شما می توانید با چهار سیم جداگانه از مانیتور اول به مانیتور دوم در داخل منزل از سیستم ارتباط صوتی آن برخوردار بوده و همچنان از پنل اول و پنل دوم احتمالی شرکت کوماکس نیز ارتباط داشته باشید.
یکی دیگر از امکانات این آیفون قابلیت اتصال به دو پنل جداگانه و دو دوربین مدار بسته می باشد که در بین مانیتور های موجود در ایران بسیار منحصر به فرد و متمایز می باشد بدین ترتیب که شما می توانید در واحدهای با درب شمالی و جنوبی از قابلیت به وصل هر دو پنل برخوردار بوده و همچنین دو دوربین مداربسته ساختمان را نیز به مانیتور خود وصل نمایید.
یکی دیگر از قابلیت های این آیفون اتصال به دو بپ سنسور حرکتی می باشد که شما می توانید از آن بهره مند باشید به این صورت که پس از جابجایی اجسام در مقابل دوربین مدار بسته به صورت خودکار ضبط تصاویر آغاز شده و شما می توانید بعد از مدتی آن را چک نمایید.
از دیگر امکانات این آیفون تصویری شرکت کوماکس قابلیت ضبط فیلم و عکس به مقدار محدود می باشد همچنین شما نیز می توانید از کارت حافظه میکرو اس دی استفاده نموده و قابلیت تصاویر و فیلمبرداری بیشتر را نیز استفاده نمایید.
دکمه های لمسی و پوشش شیشه ضد ضربه نیز از دیگر قابلیت های این آیفون می باشد که آن را از دیگر مانیتور های شرکت کوماکس متمایز نموده است ودر مقابل ضربات بر روی صفحه نمایش محافظت میکند.
این آیفون در دو رنگ سفید و سرمه‌ای به بازار عرضه شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

نویسنده حمید رضا امینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰

بررسی مانیتور مدل ۷۰۵UWکوماکس

شرکت کوماکس با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز ساختمان های جدید به سیستم های هوشمند مدلهای مانیتورهای جدید و با تکنولوژی قابلیت نصب سیستم یکپارچه هوشمند را رونمایی کرده است.
برای درک صحیح نحوه عملکرد مانیتور های هوشمند شرکت کوماکس ابتدا باید به کارکرد کلی این دستگاه‌ها اشاره نماییم.
در ابتدا باید اشاره نماییم که سیستم هوشمند ساختمان و یا مدیریت هوشمند ساختمان سخت افزارها و نرم افزارهایی است که برای مانیتورینگ و کنترل یکپارچه قسمتهای مهم در ساختمان نصب می گردد; وظیفه این سیستم پایش مداوم بخشهای مختلف ساختمان و اعمال فرمان های مختلف به آنها می باشد به نحوی که عملکرد اجزای مختلف ساختمان متعادل با یکدیگر و در شرایط بهینه با کاهش مصارف ناخواسته و تخصیص منابع انرژی حاصل از آن باشد به بیان ساده‌تر این سیستم کلیه فعالیتها مانند باز و بسته شدن درب ها ورود و خروج افراد در محل سیستم های روشنایی سیستم های تهویه مطبوع و پرده های اتاق ها و سیستم صوتی و تصویری و غیره نظارت دارد. حال پس از توضیحات فوق باید گفت که مانیتورهای شرکت کوماکس به مانند قلب سیستم هوشمند ساختمان محسوب شده و قابلیت‌هایی از جمله کنترل شیر گاز و چراغ ها و روشن خاموش کردن چراغ اتاق ها و همچنین ارتباط آیفون تصویری پنل درب ورودی و داخل را به راحتی فراهم می آورد.
یکی دیگر از محاسن این آیفون صفحه کاملا لمسی و منوی تمام گرافیکی آن می باشد که ارتباط کاربر را با آن بسیار راحت نموده است.
از دیگر قابلیت‌های این آیفون که در مدل‌های دیگر کمتر یافت می‌شود قابلیت ارتباط بین واحدها با هم می باشد، همانطور که قبلا شرح داده بودیم اکثر مانیتور های شرکت کوماکس قابلیت ارتباط داخل واحد را داشتند و از قابلیت ارتباط بین طبقات محروم بودند ولی شرکت کماکس با قرار دادن سیستم ارتباط داخلی بین واحدها با هم در این مدل مانیتور این نیاز کاربران را نیز برطرف کرده است.
از دیگر مزایای این مدل مانیتور شرکت کوماکس قابلیت اتصال به خط تلفن و جواب دادن تماس های تلفنی و یا شماره گیری بر روی صفحه لمسی آن می باشد که در مانیتور های دیگر کوماکس دیده نمی شوند.
این مانیتور شرکت کوماکس که دارای سیستم حفاظتی و امنیتی می باشد در رنگ سفید تولید و روانه بازار گردیده است.

نویسنده حمید رضا امینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰

بررسی مانیتور مدل۷۰A شرکت کوماکس:

یکی دیگر از مانیتور های با کیفیت و از لحاظ اقتصادی به صرفه ودر ضمن بدون گوشی شرکت کوماکس مدل ۷۰A میباشد.
این مانیتور با صفحه نمایشگر ال ای دی ۷ اینچی و کیفیت بسیار عالی سخت افزاری و هم چنین نرم افزاری تمام نیازمندیهای کاربران را فراهم نموده است.
این مانیتور قابلیت ارتباط داخل واحد را داشته که می توان با چهار سیم در واحدهای دوبلکس و یا بزرگ از مانیتور اول به مانیتور دوم ارتباط صوتی برقرار کرد و همچنین هر دو مانیتور با پنل درب ورودی نیز همزمان ارتباط داشته باشند.
این مانیتور قابلیت اتصال به دو پنل جداگانه را دارا می باشد که برای منازل با درب شمالی و جنوبی مناسب بوده و با فشار دادن یک دکمه از درب اول به درب دوم انتقال پیدا میکند.
قرار گرفتن دو اسپیکر در دو سمت گوشی علاوه بر شکل زیبایی که به مانیتور مدل ۷۰A داده است باعث کیفیت بالای صدای آن نیز گردیده است و در مجموع صدای ورودی و خروجی بسیار بالایی را تولید مینماید.
یکی دیگر از محاسن این گوشی تنوع در رنگ بندی آن می باشد که در سه رنگ سفید نقره ای و مشکی تولید و روانه بازار گردیده است.
در مجموع اگر خواهان یک مانیتور بدون گوشی زیبا از شرکت کوماکس هستید ما مدل ۷۰A را به شما پیشنهاد می‌کنیم که از هم از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد و هم تمامی نیازهای شما را در مورد سیستم حفاظتی تامین می نماید.

نویسنده حمید رضا امینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰

بررسی مانیتور مدل MH۴۳ شرکت کوماکس:

یکی دیگر از مانیتور های پرطرفدار شرکت کوماکس مدلMH ۴۳ می باشد که با توجه به قابلیت های فراوان و قیمت مقرون به صرفه آن دارای طرفداران زیادی در محصولات شرکت کماکس است.
این مانیتور دارای صفحه ۴ اینچ ال ای دی با کیفیت بسیار بالا و همچنین برد مرکزی با قطعات اس ام دی قطعات کیفیت بسیار بالا و خروجی صدای مطلوب از گوشی تمام نیاز کاربران را به جهت داشتن یک مانیتور با کیفیت مطلوب برطرف می‌کند.
این مانیتور دارای قابلیت ارتباط داخل واحد می باشد که با استفاده از ۴ سیم و به صورت سری با مانیتور دوم در یک واحدقابلیت ارتباط با پنل و ارتباط صوتی دو واحد با هم را فراهم میسازد. یکی دیگر از قابلیت های این مانیتور اتصال به دو پنل جداگانه بدون نیاز به سوئیچر است که در منازل با درب شمالی و جنوبی مورد استفاده قرار می گیرد.
از دیگر مزایای این مانیتور به مانند دیگر مانیتور های شرکت کماکس دکمه های تمام لمسی می باشد که با قرار گرفتن در مرکز دستگاه جلوه زیبایی به آن بخشیده است.
یکی دیگر از موارد این دستگاه که به زیبایی آن افزوده است طراحی مدل آینه ای و در دو رنگ سفید و نوک مدادی است که طرفداران زیادی در بین محصولات شرکت کوماکس دارد قابل ذکر است که این مانیتور در دو مدل آینه ای و غیر آینه ای تولید و روانه بازار گردیده است.
و در انتها می توان به عدم ضبط تصاویر و فیلم و عدم جاسازی کارت حافظه در این دستگاه اشاره کرد که یکی از معایب بزرگ این مانیتور محسوب می شود. در مجموع شما اگر خواهان یک گوشی با کیفیت و امکانات بسیار بالا و مقرون به صرفه هستید ما مدل۴MHx را به شما پیشنهاد می کنیم.

نویسنده حمید رضا امینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰

بررسی مانیتور مدل۷۰N کوماکس:

یکی دیگر از مانیتورهای شرکت کوماکس که در کشور ما طرفداران زیادی پیدا کرده است مدل N۷۰ با گوشی یا هندست می باشد.
این مانیتور با کیفیت تصویر بسیار بالا و همچنین صدا و ظاهری بسیار چشم‌نواز در بین ایرانیان خواهان فراوانی دارد.
این مانیتور با قابلیت ارتباط داخل واحد که به وسیله چهار سیم و ارتباط از مانیتور اول به مانیتور دوم داخل واحد می‌تواند ارتباط صوتی بین مانیتور اول و دوم راه برقرار نموده و همزمان با پنل جلو درب نیز وصل باشد.
دکمه های لمسی بر روی مانیتور و ترکیب زیبای رنگ سفید و سرمه ای جلوه بسیار زیبایی را از لحاظ بصری به این مانیتور بخشیده است.
از لحاظ سخت افزاری وجود یک ال سی دی و برد مرکزی قدرتمند به همراه پاور سوپلای مناسب در این دستگاه آن را از لحاظ خروجی صدا و تصویر در موقعیت عالی قرار داده است.
تنظیمات این دستگاه هم از روی دکمه‌های لمسی روی مانیتور و هم از شاسی های جنبی کنار آن امکان پذیر می باشد و به کاربر امکان کار کردن راحت را با دستگاه می دهد یکی از معایب این دستگاه عدم ضبط صدا و تصویر در آن می‌باشد که کاربرانی که می‌خواهند از ضبط تصویر و صدا برخوردار باشند مدل‌های دیگر مانند ۷۰NM پیشنهاد می شود.
این مانیتور در دو رنگ سفید و ترکیب سفید و سرمه ای طراحی و روانه بازار گردیده است.

نویسنده حمید رضا امینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰

بررسی مانیتور مدل ۷۰N2 کوماکس:

کارکرد این دستگاه دقیقا شبیه مدل ۷۰N میباشد با این تفاوت که در آن قابلیت اتصال به دو پنل وجود دارد.مشتریان محترم در این موارد دقت فرمایند که اگر محل نصب مانیتور دارای درب شمالی و جنوبی بود و یا خواهان نصب یک پنل پشت درب ورودی واحد بودید از این مانیتور استفاده نمایید در غیر این صورت متحمل هزینه بیشتر جهت خرید مانیتور های دو دوربین نشوید.
از دیگر قابلیتهای این مانیتور به مانند دیگر محصولات کوماکس نصب به مانیتور دوم در داخل واحد میباشد که بدون احتیاج به سوئیچر میتوان از اتصال به پنل اول و دوم و ارتباط صوتی داخل واحد بهره برد.
از لحاظ کیفیت این مدل دارای بالاترین استاندارد صدا و تصویر در نوع خود میباشد و با استفاده از یک برد و ال سی دی قدرتمند و برد مرکزی بسیار با کیفیت و قطعاتی که بسیار دیر دچار مشکل میشوند مجموعه بسیار خوب و حرفه ای را برای کاربران فراهم کرده است.
از دیگر نکات این مانیتور ظاهری شکیل و خاص و وجود هندست که به زیبایی آن لطمه ای وارد نکرده است و ترکیب رنگ سفید و سورمه ای میباشد.
شاسی های لمسی با کیفیت بالا از دیگر نکات برجسته این مدل مانیتور شرکت کوماکس میباشد هرچند که عدم قابلیت ضبط فیلم و عکس در آن جز نکات منفی این آیفون محسوب میشود.
این مدل در دو رنگ سفید و سورمه ای طراحی و به بازار عرضه شده است.

نویسنده حمید رضا امینی ۰۹۱۲۳۲۷۱۱۳۰