بررسی گوشی و مانیتورهای آیفون تصویری سیماران

تعمیر اف اف

بررسی گوشی و مانیتورهای آیفون تصویری سیماران

بررسی آیفون تصویری سیماران

 

نسل جدید آیفون های تصویری سیماران قابلیتهایی را عرضه کرده است که در آیفون های شرکتهای دیگر به ندرت دیده میشود‌،یکی از آنها قابلیت اتصال به اینترنت با امکان نظارت،صحبت کردن و بازکردن درب از راه دور به وسیله اپلیکیشن موبایل میباشد.
پرچمدار این سری از آیفون تصویری سیماران مدلHS78 میباشد که در ادامه به بررسی و نقد این مدل مانیتور خواهیم پرداخت.
مدل HS75مانیتور شرکت سیماران یک گوشی زیبا و پیشرفته با طراحی بسیار زیبا میباشد که تمام خواسته های شما را از یک آیفون تصویری برآورده میکند!شما فرض کنید که پستچی یک بسته که دریافت آن برای شما بسیار مهم میباشد را به درب منزل شما آورده است و شما در خانه نیستید،کاربر با واحد از طریق آیفون تصویری تماس میگیرد و صفحه آلارم گوشی شما از طریقه اپلیکیشنی که قبلا نصب کرده بودید فعال میشود،شما میتوانید به راحتی از طریق موبایل خود با مامور پست صحبت کرده و سپس قفل برقی درب ساختمان را باز کرده تا ایشان بسته را داخل حیاط بگذارد.سپس حتی میتوانید به وسیله سنسورهای مگنتی از بسته بودن درب ساختمان هم پس از خروج مامور پست مطمئن شوید.
یکی دیگر از قابلیت این گوشی سیماران صفحه تمام لمسی بر روی مانیتور و با کیفیت بسیار بالا میباشد که ارتباط کاربر را با دستگاه بسیار ساده کرده است.از دیگر نکات این مانیتور های شرکت سیماران ۱۶مدل ملودی مختلف جهت زنگ پنل و ارتباط داخلی میباشد ،همانطور که قبلا هم گفته بودیم ملودی اکثر مانیتور های آیفون ها بخصوص برند کوماکس کاملا یکی بود و علاوه بر یکنواخت بودن هیچ فرقی بین زنگ درب اول با زنگ درب دوم و یا ارتباط با نگهبان وجود نداشت که شرکت سیماران این مشکل را هم برطرف کرده است.به نحوی که شما میتوانید جهت پنل اول از یک نوع ملودی و برای پنل دوم از نوع دیگر استفاده کرده تا در هنگام به صدا درآمدن زنگ متوجه باشید که کاربر از کدام درب تردد کرده است.
یکی دیگر از قابلیت های این سری از مانیتور های شرکت سیماران باز کردن درب پارکینگ از طریق مانیتور میباشد.شما‌ به فرض مهمانی دارید که میخواهد اتومبیل خود را از طریق درب ریموت پارکینگ به داخل ساختمان بیاورد و فاصله برد ریموت هم جهت بازکردن درب جواب نمیدهد،در این هنگام قابلیت دربازکن دوم مدلHS78 سیماران به کار شما می آید و شما به راحتی با فعال کردن آن میتوانید پارکینگ را باز نمایید،بدیهی است برای فعال کردن این قسمت حتما قبلا میبایست یک سیم دو زوج از برد مرکزی جک پارکینگ تا جعبه تقسیم آیفون تصویری و یا مانیتور مورد نظر کشیده شده باشد.
از دیگر قابلیتهای این سری آیفون ها استفاده از دو زبان فارسی و انگلیسی و تقویم شمسی و میلادی در منوی دستگاه میباشد.
حافظه داخلی ضبط عکس و ضبط فیلم با صدا و ارتباط آسان با پنل درب ورودی از هر جای خانه نیز از خصوصیات این دستگاه میباشد.

بررسی گوشی ۳۵flسیماران:

این مانیتور دقیقا از روی مدل ۳۵N کوماکس کره ای طراحی و ساخته شده است و مثل همتای کره ای خود یک آیفون اقتصادی محسوب می شود.
در مرکز مانیتور یک دکمه گرد بزرگ وجود دارد که کار را برای باز کردن درب ورودی راحت تر کرده است. در کنار دکمه وسط یک شاسی دایره ای شکل وجود دارد که شما میتوانید پس از فعال کردن دکمه های کناری از آن برای کم و زیاد کردن آیتم موردنظر استفاده نمایید.کار کردن در این مورد دستگاه کمی سخت تر شده است و اکثر کاربران از نحوه تنظیمات آن خبر ندارند چرا که نصاب آیفون تصویری آموزشهای لازم را به آنها نداده است.همانطور که گفتیم شاسی کناری دستگاه مربوط به تنظیم روشنایی ،رنگ و کنتراست آیفون میباشد که پس از فعال کردن آن میتوانید از روی مانیتور کم و زیاد کرد.
دکمه زنگ هم فقط در یک حالت کم و زیاد وجود دارد و خیلی قابل تغییر نیست. در بعد فنی نیز این مانیتور شرکت سیماران فقط دارای یک برد مرکزی میباشد که کار را برای تعمیر کردن آن سخت کرده است.بدین صورت که برد ال سی دی و برد مرکزی دستگاه برخلاف آیفون های دیگر که از هم جدا هستد در مدل۳۵یکی بوده ودر صورت خرابی کل سیستم آیفون تصویری مختل میگردد.یکی دیگر ار نکات این مدل صفحه کوچک نمایش و همچنین قابلیت نصب به گوشی صوتی شرکت سیماران و یا مانیتور به صورت موازی می باشد.

بررسی مانیتور مدل ۷۲Tk سیماران:

این مانیتور یکی از محصولات زیبا و پرفروش شرکت سیماران میباشد که پس از عرضه به بازار به سرعت در خانه های مردم ایران نصب و راه اندازی شد.طراحی بسیار زیبای قاب محصول و بر آمدگی قسمت جلو آن به همراهی تلفیقی از رنگ مشکی و سفید جلوه خاصی به آن داده است.در قسمت تنظیمات آن هم پنج دکمه بر روی مانیتور تمام کار کنترل و تغییرات بر روی سیستم را انجام میدهد.در این محصول سیماران از تکنولوژی نور پس زمینه LEDاستفاده شده که به مراتب کیفیت بسیار بهتری نسبت به صفحه های قبلی را در آیفون نمایان میکند.تمام دکمه های موجود در دستگاه لمسی بوده و ۱۳ ملودی جهت زنگ اول ویا دوم را دارا میباشد که به وسیله آن می توان از زنگ ورودی های مختلف خبر دار شد.یکی دیگر از قابلیت این گوشی دارا بودن به خروجی دربازکن دوم می باشد که از آن برای باز کردن درب پارکینگ یا آسانسور و با سیم کشی جدا می توان استفاده کرد.
نکته دیگر در مورد این مانیتور شرکت سیماران دو ورودی پنل یا دوربین در دستگاه می باشد که از آن جهت ارتباط با درب دوم با پنل سیماران و یا دوربین مدار بسته می توان استفاده کرد.این مانیتور نیز مثل اغلب آیفون های سیماران مجهز به حافظه داخلی برای ذخیره سازی عکس و فیلم با صدا ب روی کارت مموری می باشد. ودر انتها این محصول با کیفیت را که در دو رنگ مشکی و سورمه ای به بازار عرضه شده است را به شما توصیه می کنیم.

بررسی مانیتور مدل ۷۳سیماران:

شما اگر بخواهید که یک مانیتور هفت اینچ تمام لمسی با قیمت مناسب داشته باشید بدون شک ما مدل ۷۳شرکت سیماران را به شما پیشنهاد می کنیم.
سادگی محصول در کنا عدم وجود شاسی های غیر ضروری بر روی دستگاه و در عین حال زیبایی طراحی مانیتور و هندست قرار گرفته بر روی آن از خصوصیات مدل۷۳ میباشد.استفاده طراحان شرکت سیماران از قطع کن مگنتی به جای سلکتوری باعث شده که گوشی کاملا در جای خود قرار گیرد و مانند مدلهای دیگر که از مانیتور بیرون آمده است شکل زیبایی به آن بدهد.
همانطور که گفتیم این دستگاه مجهز به صفحه تمام لمسی ال ای دی میباشد که با تاچ قوی و به راحتی می توان از آن استفاده کرد.
منوی فارسی و انگلیسی هم به کاربر در تغییر استفاده از آیتم های دستگاه کمک بسیاری می کند.یکی دیگر از نکات برجسته این مانیتور قابلیت همخوانی دستگاه با تمام پانل های شرکت سیماران فوژان، فراز و فروز می باشد که نگرانی خریداران را برای عدم کارکرد دستگاه با پنلهای مختلف بر طرف می کند.این مانیتور همچنین مجهز به دو خروجی به دو پنل جداگانه و جهت وصل به درب دوم یا دوربین دوم میباشد.
از ویژگی های دیگر آیفون میتوان به قابلیت ارتباط با نگهبانی و واحدها اشاره کرد که البته باید گفت که در این سیستم تمام مانیتور ها باید این قابلیت را داشته باشند .
در ضمن این آیفون شرکت سیماران مجهز به بازکن درب دوم می باشد که شما می توانید با یک کابل دو زوج درب آسانسور و یا پارکینگ را از آیفون تصویری کنترل نمایید.

بررسی مانیتور مدل ۴۳سیماران:

این مانیتور دقیقا شبیه مدل۷۳سیماران می باشد و تنها تفاوت آن کوچک بودن سایز صفحه ال ای دی آن است به نحوی که مدل ۷۳ دارای صفحه هفت اینچ و مدل ۴۳ دارای مانیتور ۴.۳اینچ است.در این مانیتور ۱۳ مدل ملودی زنگ در برد مرکزی دستگاه وجود دارد که مزیت آن علاوه بر تنوع در استفاده امکان تمایز بین زنگ درب پنل اول یا دوم می باشد‌.در این مدل مانیتور شرکت سیماران هم مانند همتای بزرگترش از شاسی خروجی دربازکن دوم جهت آسانسور یا درب پارکینگ یا درب داخل واحد استفاده شده است.منوی رنگی و زیبا نیز از دیگر محاسن این مانیتورها می باشد ودر مدل M100قابلیت ارتباط داخلی بین واحدها با نگهبانی نیز وجود دارد .لازم به ذکر است که مانیتور مدل ۴۳سیماران مانند اکثر آیفون های سیماران دارای دو ورودی پنل یا دوربین می باشدو در مدل M200نیز مانیتور مجهز به حافظه داخلی جهت ذخیره عکس و فیلم با صدا می باشد.در مجموع با توجه به قیمت مانیتور و در صورت عدم نیاز به صفحه بزرگ گزینه مطلوبی هم در بعد اقتصادی و هم در بحث کیفیت و قابلیت یک مانیتور محسوب می شود.

بررسی مانیتور بدون گوشی مدل ۷۲سیماران:

مانیتور مدل ۷۲سیماران بدون شک تلفیقی از خلاقیت و زیبایی در ساخت و عرضه آیفون تصویری در ایران می باشد. عدم وجود هندست یا گوشی بر روی مانیتور که همواره یکی از نقاط منفی دستگاه به حساب می آمده است به همراه قابلیت های فراوان از نکات برجسته این مانیتور می باشد که در اینجا به آن می پردازیم.
همانطور که گفتیم این دستگاه بدون هندست می باشد و با صفحه هفت اینچ و کاملا لمسی خود نمای زیبایی را بر روی دیوار خانه به نمایش می‌گذارد.یکی دیگر از نکات این مدل رنگ مشکی فریم خارجی قاب است که در دیوارهای معمولا سفید در منازل ایرانی بیشتر خودنمایی می کند. در بعد فنی دستگاه رفت و برگشت قوی صدا از طریق میکروفون و اسپیکر صفحه با قابلیت تنظیم کم و زیاد و همچنین کیفیت مطلوب تصویر خروجی و بدون نویز از نکات مثبت این مدل محسوب می شود.یکی دیگر از قابلیت های این سری که در کمتر مانیتور ایرانی دیده میشود شش خروجی می باشد که دوتای آن مربوط به پنلهای متفاوت و چهار عدد مربوط به دوربین مداربسته ساختمان می باشد‌،یعنی شما می توانید دوربین مداربسته ساختمان رابه آیفون تصویری متصل کرده و علاوه بر آن درب شمالی یا جنوبی ساختمان را هم با صدا و تصویر کنترل نمایید.
یکی دیگر از محاسن این مدل قابلیت اتصال به ۳ مانیتور و ۱گوشی صوتی فرعی در یک واحد بزرگ ساختمان و تنها با استفاده از یک کابل چهارزوج می باشد.
قابلیت تشخیص حرکت هم یکی دیگر از امکانات این مانیتور می باشد که در قسمت سیستم مداربسته ساختمان استفاده می شود که در کمتر مانیتور ایرانی یا خارجی یافت می شود.همچنین این مانیتور مجهز به ضبط پیام شما جهت پخش در مواقعی که منزل نیستید می باشد که برای کاربری که به منزل مراجعه می کند این پیام را پخش می نماید.ضبط عکس و فیلم و منوی رنگی با امکان استفاده آسان هم از دیگر نکات بارز این مانیتور می باشد که ما خرید این مدل فوق العاده را به شما توصیه می کنیم.

بررسی مانیتور مدل ۴۰ بدون هندست سیماران:

اگر خواهان یک مانیتور بدون هندست یا دسته گوشی هستید و می خواهید هزینه کمی پرداخت کنید مانیتور ۴ اینچ مدل ۴۰ سیماران گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
ترکیب رنگ مشکی و سفید بر روی مانیتور به همراه دکمه های تاچ سمت راست صفحه جلوه زیبایی به این گوشی داده است.نکته قابل توجه در این مدل مانیتور شرکت سیماران قابلیت نصب به دو پنل می باشد که برای خانه های با درب شمالی و جنوبی مناسب می باشد و شما را از استفاده از سوئیچر های دو طرفه که معمولا عملکرد نامناسبی را دارند بی نیاز می کند.
یکی دیگر از نکات برجسته این مانیتور صدای قوی اسپیکر و بلندگوی آن می باشد،به طوری که معمولا در برندهای مانیتور های دیگر می بایست کمی بلند تر از حد معمول با کاربر پنل صحبت کرد و یا برای شنیدن صدای آن باید به سمت اسپیکر خم شد ولی در این مدل به راحتی صدا با کیفیت بالا رد و بدل می شود.از دیگر نکات این مدل آیفون تصویری سیماران عملکرد ساده دستگاه به خصوص کلیدهای لمسی بر روی مانیتور می باشد که نمراتور بر روی صفحه نیز جهت کارکرد بهتر به شما کمک میکند.
لازم به ذکر است که مانیتور مدل ۴۰ مجهز به حافظه داخلی برای ذخیره سازی عکس می باشد.

بررسی مانیتور مدل ۴۰ سیماران:

اگر شما به دنبال یک گوشی کلاسیک با قیمت مناسب هستید ما مانیتور مدل ۴۰ سیماران را به شما پیشنهاد می کنیم به چند دلیل:
اولا از لحاظ ظاهری و ترکیب مشکی و سفید همه پسند بوده و با توجه به قیمت پایین جهت سازندگان واحدهای تیراژ بالا مناسب میباشد.ثانیا قابلیت ارتباط داخلی واحدها با هم و با نگهبانی را دارد که در مجتمع هایی که لابی من دارند مفید میباشد.ثالثا این مدل مانیتور مجهز به ۱۳ مدل زنگ ملودی با صدای مناسب بوده که با توجه به قابلیت دستگاه در ۲ ورودی متفاوت کارآیی فراوانی دارد،در ضمن این مدل مانیتور شرکت سیماران قابلیت وصل یک دوربین را نیز دارد.رابعا یکی دیگر از قابلیت های این مانیتور تجهیز دستگاه به خروجی دربازکن دوم می باشد که با یک رشته سیم دو زوج از برد مرکزی جک پارکینگ تا جعبه تقسیم آیفون تصویری و یا مانیتور به صورت موازی نصب می گردد و به شما این قابلیت را می دهد که درب پارکینگ یا آسانسور و یا حتی داخل واحد را نیز از طریق آیفون باز نمایید،در ضمن یکی دیگر از محاسن این مدل دستگاه منوی رنگی و کامل آن است که برخلاف مانیتورهایی که از نمراتور تکی استفاده می کند یک مزیت محسوب می شود.یکی دیگر از قابلیت های این مانیتور حافظه داخلی جهت ذخیره فیلم با صدا و یا عکس می باشد که پس از تنظیم تاریخ و ساعت در منوی دستگاه می تواند جهت کنترل ورودی منزل کاملا مفید باشد.