آیفون تصویری کوماکس باحافظه مدل CDV-43KM

تعمیرات کوماکس

آیفون تصویری کوماکس باحافظه مدل CDV-43KM

آیفون تصویری کوماکس باحافظه مدل CDV-43KM

کوماکس که نامی آشنا در بین برند های تولیدی آیفون تصویری و پنل های صوتی و تصویری است، این بار با تولید یک آیفون تصویری ساده و کارامد، محصولی مقرون به صرفه را به بازار عرضه کرده که مورد توجه کاربران بسیاری قرار گرفته است. آیفون تصویری CDV-43KM با ظاهری کلاسیک طراحی شده و کلید های آن تماما لمسی است. این محصول بر خلاف سایر مدل های آیفون تصویری کوماکس از شاخصه های قابل توجه فنی برخوردار نیست اما این موضوع نتوانسته مانع محبوبیت این محصول نزد کاربران شود، چرا که انتظارات طیف وسیعی از مشتریان این محصول را برطرف ساخته است. در ادامه با توضیح و بررسی مشخصات ظاهری و فنی آیفون تصویری ۴۳KM همراه ما باشید.

مشخصات ظاهری آیفون تصویری کوماکس باحافظه مدل CDV-43KM

درب باز کن تصویری ۴۳KM دارای بدنه ای مربع مانند با ابعاد ۱۵۷×۱۶۷ میلی متر بوده و قطر آن ۲۸ میلی متر است. صفحه نمایشگر ۴٫۳ اینچی مستطیلی شکل در قسمت بالایی سمت راستآیفون تصویری قرار گرفته است. ۴ کلید لمسی در زیر مانیتور دیده می شود که کارهای اصلی درب باز کن از قبیل باز کردن درب ورودی، روشن کردن صفحه نمایشگر، ارتباط داخل واحد و تنظیمات اصلی را به عهده دارد. در پایین ترین قسمت بدنه آرم و لوگوی شرکت COMMAX به چشم می خورد که گویی خود جزیی از طراحی زیبای این آیفون تصویری است. گوشی یا دهنی این آیفون تصویری در قسمت چپ بدنه روی یک خار مکانیکی و غیر مگنتی قرار گرفته است. همچنین گفتنی است عملکرد این آیفون تصویری در دمایی بین ۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد به خوبی امکان پذیر است و به صورت روکار نصب می شود.

مشخصات فنی آیفون تصویری با حافظه کوماکس ۴۳KM

آیفون تصویری CDV-43KM دارای قابلیت ارتباط داخلی با گوشی صوتی است. بدین شکل که در خانه هایی با متراژ بالا با داشتن یک آیفون تصویری و یک آیفون صوتی در قسمت های مختلف منزل، می توان با هر دو آیفون، باز کردن درب و تنظیمات دیگر را انجام داد. و در صورت داشتن دو ورودی مجزا، آیفون تصویری کوماکس مدل ۴۳KM با اتصال به دو پنل قادر است هر دو ورودی را در مانیتور آیفون تصویری به نمایش در آورد. درب باز کن تصویری کوماکس مدل ۴۳KM از هر دو سیستم NTCS و PAL پشتیبانی می نماید. این درب باز کن تصویری همچنین قابلیت ذخیره سازی عکس و فیلم را در حافظه خارجی یا SD کارت دارد که شیاری در حاشیه دستگاه بدین منظور قرار گرفته است.

حافظه آیفون تصویری کوماکس ۴۳KM

همان گونه که در مشخصات فنی آیفون تصویری ۴۳KM گفته شد، این درب باز کن تصویری کوماکس دارای حافظه خارجی جهت ذخیره و ثبت عکس و فیلم است و این امکان با اضافه کردن یک کارت حافظه خارجی به آیفون تصویری به سادگی میسر خواهد شد.

صفحه نمایش آیفون تصویری کوماکس ۴۳KM

صفحه نمایش آیفون تصویری ۴۳KM کوماکس ۴٫۳ اینچی بوده و در ساخت آن از فناوری TFT LED استفاده شده است. این امر باعث شده تا تصاویر ارائه شده توسط این آیفون تصویری کوماکس از کیفیت و وضوح تصویر بالایی برخوردار باشند.

ارتباطات آیفون تصویری کوماکس ۴۳KM

درب باز کن تصویری ۴۳KM کوماکس دارای قابلیت برقراری ارتباط داخلی بین واحد هاست. بدین شکل که با تعریف اعداد به خصوصی برای هر واحد و شماره گیری آن از طریق آیفون تصویری، می توان با واحد های یک ساختمان ارتباط داخلی برقرار کرد. این آیفون تصویری قادر به پشتیبانی از هر دو سیستم NTCS و PAL است. میزان برق مصرفی این آیفون در حالت استندبای یا آماده به کار ۲٫۵ ولت است که این میزان در هنگام انجام کار و در بیشترین حد ممکن به ۱۵W می رسد.