آیفون تصویری تابا TVD-1024

آیفون تصویری تابا TVD-1024

آیفون تصویری تابا TVD-1024

این محصول دارای اندازه ۶۰*۹۵*۲۴۵ میلی متر می باشد. بدنه آن ظریف و باریک بوده و از حداقل اندازه ها برای حداکثر قابلیت ها استفاده شده است. رنگ بدنه این آیفون تصویری تابا سفید بوده و دارای صفحه نمایش ۲٫۵ اینچی است. این صفحه نمایش در بالاترین قسمت بدنه آن به چشم می خورد. کمی پایین تر از آن گوشی این آیفون قرار دارد که لبه پایینی این گوشی کمی بیرون از بدنه اصلی آن قرار می گیرد. در سمت راست آن سه دکمه برای عملکرد های مختلف وجود دارد.

کلید اول برای روشن کردن صفحه نمایش و کلید دوم نیز برای خاموش کردن آن استفاده می شود، به این ترتیب می توان تصاویر خارج از ساختمان را به راحتی مشاهده کرد. کلید سوم که کمی بزرگ تر از دو کلید قبلی است برای باز کردن درب ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. کمی پایین تر از این کلید ها نام تابا و مدل این آیفون تصویری تابا ۱۰۲۴ دیده می شود.

آیفون تصویری ۱۰۲۴ تابا

در لبه سمت چپ بدنه آیفون تصویری تابا مدل ۱۰۲۴ کلیدی برای خاموش و روشن کردن دستگاه قرار گرفته است که به راحتی می توان از آن برای کنترل ورود و خروج برق در آیفون تصویری ۱۰۲۴ تابا استفاده کرد. همچنین همانطور که در تصویر زیر مشخص شده است، در لبه سمت راست این دستگاه نیز سه کلید دیگر به چشم می خورد.

آیفون تصویری تابا مدل ۱۰۲۴

کلید اول به نام Brightness می باشد که برای تنظیم میزان روشنایی تصویر به روی صفحه نمایش به کار می رود. با حرکت دادن این کلید به بالا و پایین تصویر نمایش داده شده به روی صفحه نمایش روشن یا تیره تر می گردد. کلید دوم Color می باشد که با استفاده از آن می توان رنگ ها در تصویر را کنترل نمود. در نهایت کلید سوم که Volume نام دارد برای تنظیم میزان صدای دستگاه به کار می رود