آیفون تصویری تابا ۴ اینچ با حافظه TVD-1090M200

آیفون تصویری تابا ۴ اینچ با حافظه TVD-1090M200

 آیفون تصویری تابا ۴ اینچ با حافظه TVD-1090M200

آیفون تصویری مدل ۱۰۹۰ تابا دارای مانیتور ۴ اینچی رنگی می باشد. این آیفون با دارا بودن ارتفاع ۲۰۰ میلیمتری، عرض ۲۰۵ میلیمتری و ضخامت ۶۰ میلیمتری ظاهری مربع شکل دارد که از ویژگی های خاص این مدل می باشد. گفتنی است ضخامت این محصول نسبت به تولیدات دیگر این شرکت بیشتر است. آیفون تصویری ۱۰۹۰ تابا در دو رنگ سفید و نقره ای تولید شده است، دور صفحه نمایش ۴ اینچی آن با قاب سیاه پوشیده شده و همچنین دارای سه دکمه سیاه رنگ غیر لمسی در زیر مانیتور می باشد، در این مدل برخلاف مدل های دیگر دربازکن تابا اندازه صفحه نمایش در نام مدل ذکر نشده است که این مورد در نام دیگر محصولات شرکت تابا برطرف شده است.

صفحه نمایش

صفحه نمایش ۴ اینچی آیفون تصویری تابا در سمت راست دستگاه قرار گرفته است که بخش زیادی از این آیفون را تشکیل داده و در قسمت زیر این صفحه نمایش سه دکمه غیر لمسی با کاربردهای مختلف قرار داده شده که کاربری راحت تری را برای مشتریان فراهم آورده است. در قسمت پایین دکمه ها یک چراغ کوچک وجود دارد که روشن یا خاموش بودن آن نشان دهنده وجود برق در دستگاه است (در صورت روشن بودن دستگاه این چراغ نیز سبز می شود).

سمت چپ آیفون تصویری محل قرارگرفتن گوشی یا دهنی آن است که در درب بازکن ۱۰۹۰ تابا گوشی به وسیله یک خار ساده روی دستگاه قرار می گیرد و در این مدل هم سیستم قطع تصویر و صدا به صورت مکانیکی و توسط یک شاسی صورت می گیرد و شرکت تابا در این مدل از آیفون تصویری خود هم از سیستم مغناطیسی استفاده نکرده است.

در کناره سمت چپ دربازکن تصویری ۱۰۹۰ تابا دکمه ON/OFF قرار دارد که از آن برای روشن و خاموش کردن دستگاه استفاده می شود و در کناره سمت راست این آیفون چهار دکمه کوچک و یک شیار برای قرار گرفتن حافظه میکرو SD تعبیه شده است که شما می توانید با نصب کارت حافظه خارجی ظرفیت ذخیره عکس را در این مدل بالا ببرید و همچنین دستگاه خود را به قابلیت فیلمبرداری مجهز کنید.

رابط کاربری و کلید های محصول

در نگاه اول به آیفون تصویری ۱۰۹۰ تابا شما سه دکمه مشکی رنگ و بزرگ در زیر صفحه نمایش مشاهده می کنید که روی دکمه اول کلمه ON نوشته شده است و برای روشن کردن صفحه مانیتور از آن استفاده می شود، دکمه بعدی که در وسط قرار دارد و اندازه آن بزرگتر از بقیه است برای باز کردن درب قرار داده شده و دکمه سوم که روی آن OFF نوشته شده است برای خاموش کردن صفحه نمایش استفاده می شو.

آیفون تصویری ۱۰۹۰ تابا در کناره سمت راست آیفون تصویری تابا مدل ۱۰۹۰ چهار دکمه دایره ای شکل و کوچک دیده می شود که هرکدام برای انجام کار خاصی قرار داده شده اند که به ترتیب از بالا به شرح زیر می باشند:

دکمه اول مربوط به منو و SELECT است که در صورت روشن بودن مانیتور می توانید با فشار دادن آن به راحتی به منوی اصلی دستگاه دسترسی پیدا کنید.

دکمه دوم در واقع دکمه UP است که برای بالا بردن نشانه روی صفحه، مرور آیتم ها (REVIEW) و تایید استفاده می شود.

دکمه سوم با نام DOWN برای پایین آوردن نشانه روی صفحه نمایش و ضبط فیلم یا عکس به صورت غیر اتوماتیک کاربرد دارد.

دکمه چهارم که BACK نام دارد می تواند شما را به صفحات قبلی برگرداند و همچنین برای خارج شدن از صفحه نمایش نیز استفاده می شود.