آیفون تصویری تابا ۱۰ اینچ با حافظه ۱۹۱۰-TVD

آیفون تصویری تابا ۱۰ اینچ با حافظه ۱۹۱۰-TVD

آیفون تصویری تابا ۱۰ اینچ با حافظه ۱۹۱۰-TVD

آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰ با داشتن صفحه نمایش لمسی رنگی و ۱۰ اینچی خود در دسته دربازکن های تصویری شیک و بزرگ قرار دارد. این محصول از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و با ظاهر خاص خود نظر علاقه مندان به ابعاد بزرگ مانیتور را به خود جلب کرده است

آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰ یکی از محصولات زیبای این شرکت می باشد که دارای صفحه نمایش ۱۰ اینچی رنگی است. این محصول دارای ارتفاع ۲۰۰٫۵ ، عرض ۲۹۹ و ضخامت ۳۲ میلی متر می باشد.

صفحه نمایش ۱۰ اینچی آیفون تصویری ۱۹۱۰ تابا در سمت راست دستگاه قرار گرفته است و به طور کامل این فضا را پر کرده که دور تا دور آن با یک قاب مشکی باریک پوشانده شده است همچنین شما می توانید مارک تابا را در قسمت زیرین و میانی صفحه نمایش مشاهده کنید و در پایین نام تابا که به رنگ مشکی نوشته شده است مدل محصول دیده می شود.

رنگ درب بازکن تصویری ۱۹۱۰ تابا به رنگ نقره ای می باشد و در گوشه سمت راست آن یک دکمه غیر لمسی وجود دارد که وظیفه آن باز کردن درب است و استفاده از آیفون تصویری را آسان تر خواهد کرد. در سمت چپ آیفون تصویری ۱۹۱۰ تابا دهنی یا گوشی قرار گرفته است که سیستم قطع کن و نگه دارنده گوشی در مانیتور تصویری تابا مدل ۱۹۱۰ به صورت مغناطیسی است.

با بررسی لبه های آیفون تصویری ۱۹۱۰ تابا خواهید دید که در کناره سمت چپ دکمه ON/OFF قرارگرفته است و در کناره سمت راست آن محلی برای قرارگیری کارت حافظه خارجی تعبیه شده است.

صفحه نمایش آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰

آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰ صفحه نمایش رنگی و ده اینچی دارد که تمام لمسی است و از تکنولوژی TFT LCD برای ساخت آن استفاده شده است. در تکنولوژی TFT علاوه بر مصرف انرژی پایین، می توان به عدم وجود اشعه نیز اشاره نمود.بنابراین تصاویری که این آیفون تصویری ارائه می دهد وضوح و شفافیت بالایی دارند.

رابط کاربری و کلید ها

در صورتی که یک آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰ در مقابلتان قرار گیرد شما یک گوشی مستطیل شکل و یک صفحه نمایش بزرگ مشاهده می کنید که در گوشه سمت راست و پایین این مانیتور تنها یک دکمه دیده می شود و اصلی ترین کار آیفون تصویری که باز کردن درب ورودی است با زدن این دکمه انجام می شود.

منوی اصلی در مانیتور تصویری ۱۹۱۰ تابا که با لمس صفحه ال سی دی نمایش داده می شود شامل گزینه های زیر می باشد که هرکدام کاربری ویژه ای دارند:

کلید دوربین، حافظه، اینترکام، تنظیمات و خروج همچنین در گوشه بالا و سمت راست صفحه نمایش تصویر ساعت و در گوشه سمت چپ تقویم مشاهده می شود و شما می توانید با لمس کردن هرکدام از آنها تنظیمات مورد نظر خود را اعمال نمایید. یکی دیگر از ویژگی های خاص این مانیتور قابلیت تنظیم منو در حالت فارسی یا انگلیسی است.

حافظه آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰

آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰ دارای حافظه داخلی با قابلیت ذخیره ۲۰۰ عکس می باشد ولی در صورت استفاده از این حافظه امکان تهیه فیلم و ذخیره آن برای شما وجود ندارد ولی شما می توانید به راحتی با اضافه کردن یک حافظه خارجی (SD CARD) ظرفیت ذخیره عکس را در دستگاه خود به ۱۰۲۴ عدد افزایش دهید همچنین در این حالت قابلیت فیلمبرداری نیز به درب بازکن شما اضافه خواهد شد و می توانید در صورت استفاده از رم ۲ گیگ، ۱۲۸ فیلم ۱۵ ثانیه را در رم خارجی خود ذخیره کنید.

قابلیت ارتباط آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰

آیفون تصویری تابا ۱۹۱۰ دارای قابلیت برقراری ارتباط داخلی می باشد به این صورت که با لمس صفحه ال سی دی و مشاهده منوی اصلی می توانید گزینه اینترکام را انتخاب کنید و با وارد کردن شماره واحد مورد نظر خود با آن واحد تماس برقرار کنید، همچنین در این مدل امکان برقراری تماس با واحد نگهبانی نیز وجود دارد.