آیفون تصویری

آیفون تصویری

آیفون های تصویری سيماران

آیفون تصویری سیماران یکی از نوآورانه ترین محصولات در زمینه ساخت و تولید آیفون تصویری در ایران می باشد. سیماران یکی از شرکت های پیشگام در ساخت آیفون تصویری سری جدید در ایران می باشد. سری جدید محصولات سیماران دارای صفحه نمایش با کیفیت، مانیتورهای تمام لمسی و یا دکمه لمسی دارای حافظه داخلی و خارجی و همچنین در برخی موارد دارای ارتباط داخلی می باشد.یکی از ویژگی های ویژه آیفون تصویری سیماران استفاده از محصولات این شرکت در پروژه های کوچک و بزرگ می باشد. این شرکت برای مجتمع های مسکونی و تجاری بزرگ سیستم های دیجیتالی با پنل ارائه کرده اند که در کمتر برند داخلی و خارجی دیده شده است

تاریخچه و معرفی شرکت سیماران:

این شرکت در سال ۱۳۵۰ تاسیس و با. دریافت نمایندگی از کشورهای اروپایی و مشارکت با آنها در زمینه واردات کالا و خدمات پس از فروش آنها فعالیت خود را آغاز کرد.

با گستردگی فعالیت سیماران هم اینک این شرکت در یک سالن بیست هزار متری به تولید انواع لوازم امنیتی و الکترونیکی ذیل میپردازد:

۱_ انواع دربازکن و آیفون های صوتی و تصویری

۲_آنتن مرکزی و متعلقات مربوطه

۳_دزدگیر و سنسور

۴_سیستم های اعلام حریق

۵_سیستم برق اضطراری یو پی اس

۶_انواع دوربین های مداربسته و انتقال تصویر

سیستم دربازکن IPتحت شبکه سیماران چیست؟؟

ارتباط کلیه مانیتور ها با هم یا با پنل درب ورودی از سیم های زوج دار و به صورت مستقیم بود که در سیستم IPتحت شبکه اینترنت این کار به صورت ذیل انجام میپذیرد:

یک سوییچ رابط بنام سوییچ آی پی بین پنل و مانیتور در محلی به مانند رایزر ساختمان یا جعبه تقسیم نصب میشود .از هر مانیتور یک سیم به سوییچ و از آنجا یک سیم به پانل کشیده شده و یک خط LAN به آی پی وصل میگردد.از مزایای این سیستم وصل ساده از خروجی سوییچ به gatewayجهت وصل به دوربین با یک رابط دیگر که سوییچ دوربین نامیده میشود میباشد.

مزیت های سیستم دربازکن تحت شبکه سیماران

۱_ارتباط داخلی نامحدود بین واحدها و بدون اشغالی
۲_عدم محدودیت مانیتور ها در پروژه های بزرگ
۳_امکان وصل به سیستم خانه هوشمند
۴_امکان نصب۳۲دوربین مداربسته به مانیتور های واحدها
۵_یکی از مزیتهای بزرگ این سیستم عدم نیاز به برق ۲۲۰ولت جهت مانیتور ها و نصب راحت تر میباشد
۶_دارای سیستم های امنیتی با شش زون و پشتیبانی از انواع شناورهای دود و چشمی
۷_دارای سیستم اعلام سرقت و امکان استفاده از رمز ضد سرقت در موارد اضطراری

مانیتور وای فای سیماران چیست و چه کاربردی دارد؟؟

مانیتور وای فای سیماران آخرین نصب دربازکن های شرکت سیماران به نام hs78 می باشد .در این مدل مانیتور و با وصل خط اینترنت به پشت گوشی،میتوان از طریق موبایل،کلیه امکانات آیفون تصویری اعم از متوجه شدن زنگ خوردن واحد،دیدن شخص پشت درب،و جواب دادن و حتی باز کردن درب ورودی را انجام داد.

معرفی کامل محصولات آیفون تصویری سیماران را در اینجا مطالعه کنید.

تعمیرات آیفون تصویری سیماران در تهران

تهران کوماکس با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه که دوره های مقدماتی و پیشرفته الکترونیک را گذرانده اند آماده ارائه خدمات بصورت تخصصی در زمینه تعمیرات آیفون تصویری سیماران در تهران می باشد. کارشناسان کار بلد و با تجربه تهران کوماکس سالهاست خدمات تعمیرات آیفون تصویری سیماران را ارائه می دهند و با تمامی مدل های برند سیماران اعم از کدینگ و ساده ، پنل ها و مانیتور ها آشنایی کامل دارند و می توانند مشاور خوبی نیز برای شما باشند.

خدمات تعمیرات آیفون تصویری سیماران که توسط تهران کوماکس ارائه می شود با قطعات اصلی و با کیفیت انجام می گردد جهت هماهنگی و یا دریافت مشاوره کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید ، کارشناسان پس از دریافت اطلاعات پیرامون مشکل در محل حاضر شده و خدمات لازم را به شما ارائه می نمایند.