آیفون تصویری

آیفون تصویری

آیفون تصویری تابا

آیفون تصویری تابا یکی از معروف ترین تولید کنندگان داخلی آیفون صوتی و تصویری می باشد که حدود ۴۰ سال است که در این زمینه فعالیت درخشان دارد.

ویژگی مهمی که در انواع آیفون تصویری مشاهده می شود قابلیت اتصال آن به دوربین مدار بسته دوم می باشد. در این میان آیفون تصویری تابا مدل ۱۹۱۰ قابلیت اتصال به چهار دوربین (یک دوربین پنل و سه دوربین مداربسته دیگر) را دارد. به این ترتیب می توان در مجتمع هایی که دارای ورودی های متعدد هستند و یا راهروهایی خاص دارند، از این قابلیت استفاده کرد. تفاوت بارز این آیفون با دیگر محصولات مشابه این است که می توان آن را برای مشاهدههمزمان ۴ دوربین به کار برد. به این ترتیب که بر خلاف دیگر آیفون ها که برای استفاده از دوربین دوم آن ها باید به روی دیگر دوربین سوییچ کرد، در این آیفون نیازی به این کار نیست و می توان در یک لحظه تمامی تصاویر چهار دوربین را در اختیار داشت.

آیفون تصویری تابا ۱۰ اینچ با حافظه ۱۹۱۰-TVD

آیفون تصویری تابا TVD-1024

آیفون تصویری تابا ۴ اینچ با حافظه TVD-1090M200

پنل کارت خوان سهند تابا TVP-1860CR

تعمیرات آیفون تصویری تابا

در مورد تعمیرات آیفون تصویری نکته ای که شامل اهمیت می باشد این است که آیفون های تصویری دارای برد های حساس و آسیب پذیری می باشند و تعمیرات غیر تخصصی و سپردن این تجهیزات به افراد غیر متخصص می تواند مشکلاتی را در آینده برای شما به وجود آورد.از آنجایی که تهران کوماکس یک تیم تخصصی و با سابقه است این اطمینان را به شما می دهیم که قطعات به کار رفته از بهترین و با کیفیت ترین آن ها انتخاب شده است و تهران کوماکس جهت آسودگی خیال مشتریان کیفیت کار خود را در زمینه تعمیرات آیفون تصویری در تهران تضمین می نماید.

تهران کوماکس با سابقه حرفه ای در زمینه تعمیرات آیفون تصویری تابا در تهران سعی در ارائه خدماتی نوین به مشتریان خود دارد. جهت ثبت درخواست تعمیرات آیفون تصویری تا کافی است از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید تا پس از تعیین وقت و هماهنگی یکی از کارشناسان برجسته تهران کوماکس جهت بازدید ، عیب یابی و تعمیرات به محل اعزام گردد.