آیفون تصویری

آیفون تصویری

الکتروپیک

سنگ بنای شرکت الکتروپیک در سال ۱۳۶۴در کارگاه کوچکی در خیابان پیروزی  بنا شد که در زمینه تولید آیفون تصویری یکی از تولید کننده های معظم در خاورمیانه قرارگیرد.

در ابتدا ودر این کارگاه کوچک به صورت محدود در زمینه تولید آیفون های صوتی و ترانس و قفل زنجیری به نام کلون فعالیت میشد که بعدها با گسترش کار و استقبال بازار در ایران به کارخانه دوازده هزار متری در شرق تهران تبدیل گردید.

شرکت الکتروپیک هم اکنون در زمینه تولید انواع آیفون های تصویری قفل زنجیری قفل برقی منبع تغذیه و تولید جک های الکترو مکانیک جهت درب پارکینگ فعالیت دارد که در ادامه به صورت تفصیلی به معرفی بخش آیفون های تصویری جهت راهنمایی مشتریان در خرید و انتخاب اجناس میپردازیم.

تهران کوماکس با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک می باشد که این خدمات شامل تعمیرات آیفون تصویری کدینگ و ساده الکتروپیک خواهد بود. کارشناسان ما این تضمین را به شما می دهند، که با استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال آیفون تصویری شما را تعمیر می نمایند.

تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک

الکتروپیک محبوب ترین برند ایرانی می باشد. امروزه الکتروپیک پر فروش ترین برند بازار ایران می باشد و محصولات این شرکت نیز به کشور های مجاور ایران صادر می گردد. شرکت الکتروپیک آیفون های تصویری با قابلیت ثبت تصویر و پشتیبانی از کارت حافظه و صفحات لمسی را وارد بازار نمود.

تهران کوماکس با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه آماده ارائه خدمات در زمینه تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک می باشد که این خدمات شامل تعمیرات آیفون تصویری کدینگ و ساده الکتروپیک خواهد بود. کارشناسان ما این تضمین را به شما می دهند که با استفاده از قطعات با کیفیت و اورجینال آیفون تصویری شما را تعمیر می نمایند.

آیفون تصویری الکتروپیک

برقراری ارتباط صوتی و تصویری با کیفیت عالی در آیفون ها اهمیت زیادی دارد. کیفیت صدا و تصویر آیفون های مختلف از جمله الکتروپیک ممکن است با مشکل مواجه شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که ما را به سمت یافتن تیمی مجرب و مهارت دیده سوق دهد ما تعمیرات آیفون های تصویری شما را در کمترین زمان انجام میدهیم.
اگر سیم کشی آیفون منزل شما با سیم های برق ساختمان تداخل داشته باشند ، منجر به ایجاد نویز و صداهای اضافی در گوشی آیفون خواهند شد.

ما با بررسی نقشه برق ساختمان و انتخاب محل های مناسب برای عبور سیم کشی ، آیفون های تصویری الکتروپیک را به شکلی کاملا استاندارد برای شما تعمیر خواهیم کرد.از طرفی اگر صدا در آیفون منزل شما رد و بدل نمی شود ولی شستی های پنل دم در مشکلی ندارند ، باید آی سی صوت پنل ، کلید سلکتور گوشی ، سیم رابط دهنی گوشی و خود گوشی را چک کنید

تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک در محل انجام می پذیرد و نیازی نیست تا شما آیفون تصویری خود را به محل تعمیر حمل نمایید. هدف از انجام این نوع تعمیرات پیشگیری از بروز مشکلاتی مانند به هم ریختن سیم کشی به هنگام باز کردن آیفون تصویری و آسیب دیدن آن می باشد. از آنجایی که کارشناسان تهران کوماکس تجربه طولانی در زمینه تعمیر آیفون تصویری الکتروپیک دارند پس از تماس با ما و پرس وجو در مورد مشکل کارشناس به همراه تجهیزات لازم به محل اعزام می گردد و با بهترین قطعات موجود در بازار سیستم در باز کن شما را تعمیر می نماید.